Omega armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA armbandsur, modell Suverän, boett av stål, urtavla med romerska siffror, liten sekund, armbandslänk av stål, 1950-tal, Ø ca 34 mm exkl krona
Ej funktionstestad, bruksslitage, hårt sliten urtavla
433719
2017-01-17