Skålar 1 par silver "Koppar-Lisa" Andersson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA ANDERSSON (1906-1997): silver, 2+1 bägare, ciselerad dekor, ena bägaren med kulfötter, kontrollstämplar samt B10, H10 resp G10 (1970/80-tal), höjd ca 10 cm, totalvikt ca 310 cm
Smärre slitage
433720
2017-01-17