Skåp
2017-01-17
433729
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, beslag i mässing, lövträ, öppningsbar top, höjd ca 93, 94x57 cm
Slitage, lås saknas