Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, beslag i mässing, lövträ, öppningsbar top, höjd ca 93, 94x57 cm

Slitage, lås saknas

433729

2017-01-17