Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödmålat, beslag i mässing, två lådor, höjd ca 85, 91x59 cm

Sprickor, ytskador, hänglås saknas

433730

2017-01-17