Gunnar Brusewitz fåglar

Gunnar Brusewitz fåglar
Gunnar Brusewitz fåglar

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Domherrar, signerad samt numrerad, mått ca 29x39 cm

433732

2017-01-17