Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Räv, signerad Ernst Billgren, 122/330, färglitografi, bildyta ca 29x39 cm

433733

2017-01-17