Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATKNIVAR, 8 st., silver, monogramgravyr, otydliga stämplar, 1800-talets början, blad i rostfritt stål, längd ca 24,5 cm
Proveniens: Wij Säteri, Norra Mälardalen
Slitage, senare blad
433736
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här