Propeller teak

Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak
Propeller teak

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PROPELLER, teak, 1900-talets första hälft, för flygplan SK-15, längd ca 184 cm

Slitage, skador

433739

2017-01-17