Waldemar Lorentzon blyertsteckning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984), sannolikt: Mansporträtt, signerad och daterad Wald. Lorentz, -18-, blyertsteckning, ca 13,5x9 cm

433742

2017-01-17