Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984), sannolikt: Mansporträtt, signerad och daterad Wald. Lorentz, -18-, blyertsteckning, ca 13,5x9 cm
433742
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här