Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985) efter: "Bouguet á l´Oiseau´´, osignerad, färglitografi, ca 30x25 cm
LITTERATUR: Mourlot 298

433744

2017-01-17