Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´ Valse´´, signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 26x26 cm
LITTERATUR: Maeght No 1042
433748
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här