Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´ Valse´´, signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 26x26 cm

LITTERATUR: Maeght No 1042

433748

2017-01-17