Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´ Comportier´´, signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 33x26 cm

LITTERATUR: Maeght No 1012

433749

2017-01-17