Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´ Comportier´´, signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 33x26 cm
LITTERATUR: Maeght No 1012
433749
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här