Stig Bahlenberg oljemålning

Stig Bahlenberg oljemålning
Stig Bahlenberg oljemålning
Stig Bahlenberg oljemålning
Stig Bahlenberg oljemålning
Stig Bahlenberg oljemålning
Stig Bahlenberg oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG BAHLENBERG (samtida): Stilleben, signerad Bahlenberg, olja på duk, 46x55 cm