Derriére Le Miroir

 Derriére Le Miroir
 Derriére Le Miroir

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 6 st, nr 5 (Signovert med 6 litografier), nr 8 (Peyrissac med 2 litografier), nr 14-15 (Miró med 7 litografier), nr 18 (Chauvn med 2 litografier), nr 33 (Arp med 3 träsnitt), nr 50 (Palazuelo med 3 litografier)

433757

2017-01-17