Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG JENSEN, ring, sterlingsilver med cabochonslipad grön agat, design nr 46B, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,0 g
Bruksslitage, smärre repor, lödskarv synlig
433770
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här