Georg Jensen silver med grön agat

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, ring, sterlingsilver med cabochonslipad grön agat, design nr 46B, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,0 g

Bruksslitage, smärre repor, lödskarv synlig

433770

2017-01-17