Fåtöljer 1940-tal

Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, bokfanér, 1940-tal, klädda i textil Rami plus från Svensson, sitthöjd ca 39 cm, höjd ca 75 cm

Nyomklädda och nystoppade. Smärre fanérskador

433780

2017-01-18