Matta Marianne Richter

Matta Marianne Richter
Matta Marianne Richter
Matta Marianne Richter
Matta Marianne Richter

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Granen", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, komponerad 1949, gobelängteknik, signerad MR AB MMF, ca 216x153 cm

slitage

433783

2017-01-18