Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokoko, 1700-tal, skuren dekor av rocailler, volutformade ben, klädd med domestik, längd ca 220, sitthöjd ca 42 cm
Tråget troligtvis senare, slitage, senare bemålning
433784
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här