Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm
Smärre nagg och repor
433785
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här