Vägglampor Sverige 1930-tal

Vägglampor Sverige 1930-tal
Vägglampor Sverige 1930-tal
Vägglampor Sverige 1930-tal
Vägglampor Sverige 1930-tal
Vägglampor Sverige 1930-tal
Vägglampor Sverige 1930-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm

Smärre nagg och repor

433785

2017-01-18