Klassisk byrå i senbarock
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ med uppsats, senbarock, fanerad med olika träslag, bl a valnötsrot, balusterformade ben, höjd ca 101 med uppsats, 107x63 cm
Möjligtvis senare beslag på skrivskivan, senare lås, nyckel saknas till uppsatsen, fanérlagningar, ytskador
433786
2017-01-18