Klassisk byrå i senbarock

Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock
Klassisk byrå i senbarock

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ med uppsats, senbarock, fanerad med olika träslag, bl a valnötsrot, balusterformade ben, höjd ca 101 med uppsats, 107x63 cm

Möjligtvis senare beslag på skrivskivan, senare lås, nyckel saknas till uppsatsen, fanérlagningar, ytskador

433786

2017-01-18