Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 3 st, barock, 1700-tal, skuren dekor, krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm
Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering
433787
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här