Klassiska stolar i barock

Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock
Klassiska stolar i barock

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 3 st, barock, 1700-tal, skuren dekor, krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm

Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering

433787

2017-01-18