Klassiskt bord i barock

Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock
Klassiskt bord i barock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, rödmålat, höjd ca 55, 71x65 cm

framtagen originalfärg, skador, retuscher, delvis senare skiva

433788

2017-01-18