Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, rödmålat, höjd ca 55, 71x65 cm
framtagen originalfärg, skador, retuscher, delvis senare skiva
433788
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här