Jacques Villon färglitografi

Jacques Villon färglitografi
Jacques Villon färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), "La femme au piano", efter Marcel Gromaire (1929), signerad gravé par J Villon 129/200 Gromaire, färgakvatint, bildyta ca 47x38 cm

433789

2017-01-18