Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LG LUNDBERG ( född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: Galerie D´Art
Saltsjöbaden
433793
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här