LG Lundberg offset med applikationer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LG LUNDBERG ( född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: Galerie D´Art
Saltsjöbaden

433793

2017-01-18