Ragnvald Magnusson

Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Skogsdunge, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 34x25 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433795

2017-05-22