Ragnvald Magnusson

Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Landskap, signerad Ragnvald M, olja på duk, 68x80 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433801

2017-05-22