Soffbord string-modell
Vollendet
2017-01-18
433802
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, teak, 1950-tal, stringmodell, ställning i svartlackerat stålrör, höjd ca 51, 90x45cm
Bruksslitage