Soffbord string-modell

Soffbord string-modell
Soffbord string-modell
Soffbord string-modell
Soffbord string-modell
Soffbord string-modell
Soffbord string-modell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1950-tal, stringmodell, ställning i svartlackerat stålrör, höjd ca 51, 90x45cm

Bruksslitage

433802

2017-01-18