Jan Stenvinkel oljemålning

Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Havet föder fåglar, olja på pannå, signerad Stenvinkel, daterad a tergo 1976, ca 28,5x20 cm

433803

2017-01-31