Klassisk sengustaviansk spegel

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm

Slitage, sprickor, lagat krön

433805

2017-01-18