John Noel Smith färglitografi

John Noel Smith färglitografi
John Noel Smith färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Komposition, signerad och numrerad J Smith, 148/150, färglitografi, bladstorlek ca 79x58 cm

433806

2017-01-18