Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, två lådor, mattsvart bemålning, draghandtag i mässing, svängda ben, höjd ca 73, 87x46 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
433812
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här