Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, två lådor, mattsvart bemålning, draghandtag i mässing, svängda ben, höjd ca 73, 87x46 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

433812

2017-01-18