Möbler 4 delar

Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar
Möbler 4 delar

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMINKBORD, BYRÅ, SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, mahogny, klädda med creamfärgad skinnimitation, sminkbord längd 104, bredd 36, höjd 70, sängborden diameter 37, höjd 55, byrå höjd 64, bredd 60 cm

Mindre fanérskador, smärre slitage

433814

2017-01-20