Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 2-delat, 18/1900-tal, valnötsfanér, delvis med skuren dekor, underdel med 2 invändiga lådor, lösa hyllplan, höjd 215, 77x46 cm

Mindre slitage, krönets sida med skad

433815

2017-01-20