Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGSTOL, art deco, karmar av formpressad alm, stoppad sits samt rygg, 1930/40-tal, total längd 104, total höjd 76 cm

Smärre slitage

433817

2017-01-20