Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, betsad lövträ, skuren dekor med frukt, sitthöjd 45, ryggens höjd 122 cm
ranglig, renoverad, senare bakben, skador
433818
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här