Klassisk karmstol 1700-tal

Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal
Klassisk karmstol 1700-tal

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, betsad lövträ, skuren dekor med frukt, sitthöjd 45, ryggens höjd 122 cm

ranglig, renoverad, senare bakben, skador

433818

2017-01-18