Serveringsvagn
2017-01-20
433820
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, metall samt laminat, på hjultrissor, höjd 70, 72x42 cm
Smärre slitage