Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, metall samt laminat, på hjultrissor, höjd 70, 72x42 cm

Smärre slitage

433820

2017-01-20