Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

9 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, fransk empire, brännförgylld brons, höjd ca 27 cm

433823

2017-01-18