Bordslampa fransk empirestil

Bordslampa fransk empirestil
Bordslampa fransk empirestil
Bordslampa fransk empirestil
Bordslampa fransk empirestil
Bordslampa fransk empirestil
Bordslampa fransk empirestil

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, fransk empirestil, förgylld och patinerad brons, ombyggd från tidigare oljelampa, höjd inkl skärm ca 82 cm

433824

2017-01-18