KLassiska stolar i barock

KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock
KLassiska stolar i barock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, snarlika, barock, 1700-tal, svarvad dekor, sitthöjd ca 45 cm

maskstugnar, skador

433829

2017-01-18