Kandelabrar 1800-talets mitt

Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt
Kandelabrar 1800-talets mitt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets mitt, rokokostil, för 5 ljus vardera, med manschetter, höjd ca 57 cm

Sneda

433830

2017-01-18