Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, teakfanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 82, 100x51 cm, nyckel medföljer

Ytskador

433834

2017-01-18