Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, teakfanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 82, 100x51 cm, nyckel medföljer
Ytskador
433834
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här