Klassisk fåtölj 1700-tal

Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal
Klassisk fåtölj 1700-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1700-tal, troligen England, mahognyfaner, beige klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bakben med kompletterande fotavslut, slitage

433835

2017-01-18