Klassisk stol 1700-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOL, Holland 1700-tal, fanérad i flertalet träslag, yttäckande inläggningar av blommor och fåglar sk. bloemen marqueterie, löstagbara sits, sitthöjd ca 46, totalhöjd ca 112 cm
Skador, lagningar
433837
2017-01-18